25 czerwca 2021r. odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021. Nasz Gość - Zastępca Wójta Gminy Poronin p. Maciej Dziubas przekazał uczniom i pracownikom szkoły list - słowa Wójta Gminy Poronin p. Anity Żegleń, w którym przekazuje podziękowania za dobrą pracę w tym roku szkolnym oraz życzy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

W trakcie uroczystości zostali zaprzysiężeni do opieki nad sztandarem szkoły chorąży Szymon Budz oraz asysta: Maria Łukaszczyk i Julia Zarycka. Po całorocznej honorowej służbie sztandar przekazali chorąży Szymon Bandrowski oraz asysta: Katarzyna Łukaszczyk i Klaudia Łukaszczyk. Pani Dyrektor Monika Tomaszewska złożyła gratulacje wszystkim uczniom, którzy pilnie się uczyli i otrzymali świadectwo z wyróżnieniem a także ich Rodzicom, którzy się do tego przyczynili. Pani Dyrektor przekazała również zdolnym uczniom nagrody w konkursach oraz dyplomy za osiągnięcia sportowe i artystyczne. Na koniec, jak co roku  pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Wychowawczyni - p. Dorota Króliszewska nie kryła wzruszenia, dziękując młodzieży za 5 wspólnych lat, które pozostaną w jej pamięci na długo.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Pracownikom Szkoły dziękujemy za ten rok nauki i pracy jednocześnie życząc wspaniałych, słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji!