Copyright 2021 - .

Przed nami nowy, ekscytujący rok szkolny 2021/2022

Wakacje 2022

V Rajd Szlakami Oddziału Partyzanckiego Wojciecha Duszy "Szaroty"

21 maja 2021r. przedstawiciele klasy VII wraz z wychowawcą p. Hanną Zawiałów wzięli udział w 5 Rajdzie Szlakami Oddziału Partyzanckiego Wojciecha Duszy "Szaroty".
Rajd rozpoczął się przed budynkiem "Palace" w Zakopanem. Następnie uczniowie udali się na cmentarz miejski, gdzie złożyli hołd pomordowanym uczestnikom oddziału "Szaroty". Kolejnym punktem rajdu było przejście przez Gubałówkę do Nowego Bystrego. Uczestnicy rajdu zatrzymywali się przy pomnikach, przy których, wraz z przedstawicielami Rodzin pomordowanych, oddawali hołd zakatowanym mieszkańcom Podhala. Była to dla wszystkich uczestników bardzo ciekawa, wzruszająca i pouczająca lekcja historii.